معرفی شرکت پترو تجارت ورکل

 شرکت پترو تجارت ورکل به عنوان نماینده انحصاري کمپانی ورکل اسپانیا و کوگلسا و جی آر او در ایران پس از دریافت افتخار عنوان شریک تجاري،فعالیت خود را با تکیه بر نیروهاي متخصص، دانش آموخته و مجرب از سال 1382 با هدف ورود به بازار ایران و خدمت رسانی بهصنایع مختلف کشور آغاز نموده، امیدوار است بتواند در جهت خدمت به صنایع کشور از مسیر انتقال دانش و فنآوري تولید و عرضه با قیمت مناسب، به قصد حذف محصولات بی کیفیت و حتی غیر اصلی (Original) محصولات روانکار اصلی و استاندارد اروپائی(تقلبی) که باعث بروز مشکلات متعدد از قبیل اتلاف وقت، انرژي و سرمایه صنایع مختلف میشود، سهم ناچیزي در رفع موانع روانکاري در صنعت ایفاء نماید.

شرح فعالیت و خدمات

با تشکیل بخشهای مختلف شرکت پترو تجارت ورکل از جمله واحد مهندسی فروش و فنی، علاوه بر ارائه روانکارهای Original ، خدماتی از قبیل موارد ذیل قابل ارائه شده است:

الف) انتخاب روانکار: صدها محصول متنوع این کمپانی، انتخاب روانکار مناسب برای هر کاربرد را ممکن می‌سازد. بخشی از این محصولات در فهرست دائمی واردات بوده و برخی نیز حسب نیاز و سفارش مشتریان محترم تامین می‌گردد.

ب) معادل‌یابی: از خدمات دیگر این شرکت، معادل‌یابی و پیشنهاد روانکار مناسب برای کاربردهای مختلف را می‌توان نام برد که مصرف کننده با ارائه اطلاعات کاملی از نوع ماشین الات و شرایط مصرف  (تولیدکننده، نام و کد محصول، مورد مصرف)،       روانکار معادل و مناسب به وی پیشنهاد می‌گردد.

ج) اطلاع‌رسانی: سایت شرکت به آدرس  www.vpt-co.ir و پست الکترونیکی آن vpt@vpt-co.ir نیز به جهت سهولت در ایجاد ارتباط و خدمت‌رسانی به مشتریان محترم راه‌اندازی و در دسترس می‌باشد.

معرفی کمپانی ورکل اسپانیا

      کمپانی ورکل اسپانیا دومین تولیدکننده بزرگ روانکارهای صنعتی تخصصی در اروپاست که از سال 1923 فعالیت خود را شروع و هم‌اکنون یکی از مدعیان مشهور و با سابقه درخشان در صنعت روانکاری و محصولات تخصصی در جهان می‌باشد.

این شرکت محصولات خود را در شش مجموعه زیر به مصرف‌کنندگان در سراسر جهان عرضه می‌نماید:

 الف) گریس‌های تخصصی صنایع فولاد، مس، سیمان، چوب وکاغذسازی، اتومبیل‌سازی، کشاورزی وغذائی دارویی  . نساجی و …

ب) انواع روغنهای هیدرولیک

ج) انواع روغنهای کمپرسور، توربین و حرارتی

د) روغن‌های قابل استفاده در صنایع فلزکاری و عملیات حرارتی

ه) انواع گریس‌های نسوز چند منظوره

و) انواع روغن موتور اتومبیل‌های سبک و سنگین

 اکثر محصولات کمپانی ورکل دارای تائیدیه‌های گوناگون از سازندگان بزرگ ماشین‌آلات  بر طبق استانداردهای بین‌المللی بوده، همچنین بهره‌گیری از آزمایشگاه‌های مجهز به منظور تامین و تضمین کیفیت تولیدات  اطمینان خاطر دو چندانی به مصرف‌کنندگان در استفاده از محصولات این کمپانی می‌دهد. این امر با گواهینامه‌های مدیریت کیفیت (ISO 9001) و مدیریت محیط زیست (ISO 14001) میباشد.

معرفی کمپانی کوگلسا اسپانیا

کمپانی بزرگ کوگلسا تولید کننده انواع روغن های تخصصی صنعتی از جمله هیدرولیک، پمپ و کمپرسور، توربین، موتور های سنگین و سبک، گریبکس، دنده، زنجیر، حرارتی و سنتتیک می باشد.

کوگلسا سازنده انواع گریس های فوق تخصصی لیتیوم، کلسیم، سولفونات، باریوم، سیلیکن، آلومنیوم، کمپلکس ها، سنتتیک، تجدیدپذیر، نسوز و چند منظوره، فشار و حرارت بالا، غذایی و دارویی میباشد.

کوگلسا ارائه دهنده سبد کالای کامل روانکارهای تخصصی صنایع فولاد، مس، فلزکاری، سیمان، معدنی، نساجی، کشاورزی و راهسازی، نیروگاهی و انرژی، غذایی و دارویی، خوراک دام، کاغذ و شیشه سازی، ساختمان سازی، اتومبیل سازی، ریلی و راه آهن، نفت و پتروشیمی میباشد.

کپی رایت - powered by folotweb